PijnwijzerOnline

Contact | Sitemap | » Bayer Global

Aspro

Aspro

Aspro heeft een pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend effect en wordt veel gebruikt bij milde pijntjes.

Aspro

De werkzame stof

Aspro 320 mg bevat 320 mg acetylsalicylzuur
Aspro Bruis bevat per bruistablet 500 mg acetylsalicylzuur en 250 mg natrium

De vorm

Aspro 320 mg: tablet
Aspro Bruis: bruistablet

De Dosering

Aspro 320 mg
Volwassenen: 2-3 tabletten per keer, maximaal 4 maal per etmaal.
Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 tablet per keer, maximaal 6 maal per etmaal.

Aspro Bruis

Volwassenen: 1-2 bruistabletten per keer, maximaal 8 bruistabletten per dag. Kinderen van 12 jaar en ouder: 1 bruistablet per keer, maximaal 4 bruistabletten per dag.

Verkrijgbaarheid

Aspro is verkrijgbaar bij apotheek en drogisterij.